Home / Ciekawe / Znajdź wózek dopasowany do potrzeb dziecka i własnych!

Znajdź wózek dopasowany do potrzeb dziecka i własnych!

Znalezienie odpowiedniego wózka dziecięcego to spory problem dla większości młodych rodziców. Olbrzymi wybór tego typu produktów na polskim rynku sprawia, że podjęcie szybkiej decyzji jest praktycznie niemożliwe. Dodatkowo młodzi rodzice często szukają dodatkowych informacji i porad w sieci – te najczęściej jednak się wykluczają, są sprzeczne.

Jaki powinien być wózek dziecięcy?

Podczas poszukiwania idealnego wózka dziecięcego przede wszystkim myślimy o bezpieczeństwie malucha. Siedzisko w wózku powinno mieć pasy bezpieczeństwa (regulowane), podnóżek, barierkę. Pamiętajmy także o tym, że wózek powinien być wygodny dla rodzica – zarówno w prowadzeniu, jak i w składaniu, transporcie. Producenci dokładają wszelkich starań, aby wózek dopasowany był również do potrzeb rodzica: w tym celu wszystkie modele zaopatrza się w dodatkowe torby na zakupy czy kosze na niezbędne drobiazgi.

Wózki spacerowe i wózki 3w1

Współcześnie większość rodziców decyduje się na jeden z dwóch modeli wózków: spacerowy lub 3w1. Firmy takie jak espiro.pl zaproponują nam kilkanaście modeli z każdego rodzaju, wskazując jednocześnie na mocne strony oraz technologie. Wózki spacerowe odznaczają się lekkością, zwrotnością – są one idealne na spacery blisko i dalej domu. Wózki spacerowe w łatwy sposób złożymy i umieścimy w bagażniku samochodu – taki wózek może nam towarzyszyć również na wakacjach! Jego zaletą jest także niewielka waga.

W przypadku wózków 3w1 są to modele posiadające 3 wymienne elementy: gondolę, nosidło i siedzisko. Wszystkie one są umieszczane na odpowiednio przygotowanym stelażu, który również można składać. Wózki 3w1 charakteryzują się doskonałą amortyzacją, przez co prowadzenie wózka to prawdziwa przyjemność. Wózki 3w1 wyposażone są w szereg dodatków, takich jak moskitiery, pokrowce, materacyki, kosze, hamulce ręczne.

Check Also

Nowy wymiar elektromobilności w transporcie ciężarowym

Rewolucja w pojazdach użytkowych – teraz elektryczne!. To hasło doskonale odzwierciedla nowy kierunek, w którym …

zobacz zobacz https://eltying.com.pl/dziedzictwo-przemyslowej-przeszlosci-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/