Home / Ciekawe / Dodatkowe ubezpieczenia – czy warto z nich korzystać?

Dodatkowe ubezpieczenia – czy warto z nich korzystać?

Coraz większa liczba Polaków decyduje się na wykupienie dodatkowego ubezpieczenia na życie, na ochronę naszego domu, mieszkania, samochodu, ale również zdrowia. Dlaczego? Wynika to przede wszystkim z troski o własny dobytek i jakość życia. Obecnie na polskim rynku znajdziemy wiele towarzystw ubezpieczeniowych, oferujących nam ciekawe produkty w atrakcyjnych cenach. Które z nich warto wykorzystać?

Ubezpieczenia zdrowotne – korzystaj z pomocy lekarza, kiedy potrzebujesz!

Problemem polskiej służby zdrowia jest nie tylko brak specjalistów i zamykające się oddziały szpitalne, ale również długie kolejki do lekarzy konkretnych specjalizacji. Taka sytuacja nie tylko frustruje, ale może też powodować pogorszenie stanu zdrowia, wynikające z braku podjęcia odpowiedniego leczenia. Rozwiązaniem mogą okazać się prywatne ubezpieczenia medyczne, podzielone na pakiety. W znalezieniu odpowiedniej opcji pomoże nam wyszukiwarka punkta.pl, w której wystarczy wpisać podstawowe dane o sobie. W kilka chwil system znajdzie dla nas najlepsze oferty w atrakcyjnych cenach. Ubezpieczenie dla siebie można wykupić już w cenie 40 zł za miesiąc. W pakietach znajdziemy pomoc internisty, zabiegi pielęgniarskie, zabiegi ambulatoryjne i pomoc kilku specjalistów. 

Ubezpieczenie samochodu – obowiązek każdego posiadacza samochodu

Wykupienie ubezpieczenia OC jest obowiązkiem każdego posiadacza pojazdu mechanicznego. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pozwala na pokrycie wszelkich szkód wyrządzonych z naszej winy. Wysokość ubezpieczenia OC zależy od wielu czynników: naszego stażu jako kierowcy, marki i wieku samochodu. Dodatkowo jako kierowcy możemy również zaopatrzyć się w ubezpieczenie AC (autocasco), które pozwoli na odzyskanie kosztów naprawy naszego samochodu. 

 

Check Also

Różne rodzaje kancelarii prawniczych

Branża prawnicza na pewno jest branżą niezwykle ciekawą i zarazem rozległą. Do tego większość osób, …

https://datasolutions.com.pl/plan-na-ferie-zimowe-dla-uczniow/ http://ultimate-demi.org/czy-prezent-ktory-nie-ma-ceny-kupno-bielizny-na-walentynki-dla-twojej-ukochanej/ https://firefoxosbuilds.org/przygotowanie-do-jazdy-konnej/