Home / Dom i Wnętrze / Nowe meble ogrodowe: jakie wybrać?

Nowe meble ogrodowe: jakie wybrać?

Wiosna to czas wielkich zmian w ogrodzie. Jeśli chcesz, aby tegoroczne lato było niezapomniane, wymień wysłużony zestaw mebli z drewna czy niskiej jakości tworzywa sztucznego na wygodny, elegancki zestaw. Dzisiaj weźmiemy pod lupę najpopularniejsze warianty: meble ogrodowe z aluminium, technorattanu i rattanu. Poznaj ich największe zalety i zdecyduj, jakie meble zagoszczą w Twoim ogrodzie!

Minimalizm w najlepszym wydaniu: meble ogrodowe z aluminium

Kanapy, krzesła i stoliki z aluminium harmonijnie dopełnią bryły domu zaprojektowanego w duchu najświeższych trendów. Lekkie, minimalistyczne meble aluminiowe są proste, a jednocześnie efektowne. Chłodne aluminium doskonale komponuje się z naturalnymi materiałami, na przykład drewnem. Malowany proszkowo metal jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne (wodę, promieniowanie UV, wysoką i niską temperaturę), nie wymaga impregnacji ani regularnego odświeżania koloru. Stylowe, wygodne i solidne meble z aluminium znajdziesz na stronie gardenspace.sk/zahradny-hlinikovy-nabytok.

Technorattan – natura w nowoczesnej odsłonie

Meble z technorattanu łączą w sobie naturalność egzotycznego rattanu z bezwzględną jakością innowacyjnych tworzyw sztucznych. Komplety z białego, szarego albo brązowego technorattanu są uniwersalne. Doskonale wpisują się w klimat klasycznych i nowoczesnych ogrodów. Sztuczny rattan, w odróżnieniu od swojego pierwowzoru, nie wymaga czasochłonnej impregnacji ani zabezpieczania go poza sezonem.

Rattan – ukłon w stronę Matki Natury

Marzysz o stworzeniu urokliwej strefy wypoczynkowej w stylu boho, kolonialnym albo rustykalnym? Meble plecione z egzotycznego rattanu zachwycą każdego miłośnika swobodnych, przesiąkniętych naturalnością aranżacji. Lekkie, ażurowe meble z rattanowej plecionki są imponującą dekoracją tarasów. Pielęgnowane zgodnie z zaleceniami producenta będą służyć przez wiele lat.

Check Also

Rolki Dla Dorosłych: Zdrowy Styl Życia i Aktywność na Kółkach

Jazda na rolkach to aktywność, która nie zna granic wiekowych. Choć może wydawać się, że …

zobacz xanderncsenate.com https://gayer.com.pl/ogrzewacze-do-ogrodu-eleganckie-i-funkcjonalne-rozwiazanie-na-chlodne-wieczory/