Home / Dom i Wnętrze / Nowoczesny rattanowy fotel

Nowoczesny rattanowy fotel

Szukając inspiracji na aranżację naszego ogrodu czy tarasu wystarczy zerknąć na strony topowych producentów mebli ogrodowych. Dzisiaj zaproponują nam oni wspaniałe meble z technorattanu oraz naturalnego rotangu – rattanowy fotel oraz niewielki stolik kawowy mogą stanowić podstawę każdej aranżacji i być zaproszeniem do spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu.

Dlaczego warto wybrać rattanowy fotel?

Naturalny rotang jest tworzywem doskonale nam znanym – dzisiaj projektanci proponują meble z rattanu w odświeżonej wersji. Wykorzystując najnowsze trendy zaprojektowali oni designerskie fotele i krzesła, które doskonale sprawdzą się w naszych strefach przydomowych, dając nam poczucie wygody i komfortu. Rattanowy fotel wykonany jest z rattanu pozyskiwanego z plantacji o zrównoważonym rozwoju i kontrolowanych uprawach – dzięki temu pozyskiwanie rattanu nie powoduje degradacji środowiska naturalnego. Nowoczesny rattanowy fotel nie tylko zapewnia wysoki komfort, ale również sprawia, że otoczenie staje się znacznie ciekawsze!

Rattanowy fotel oparty jest na aluminiowym stelażu – dzięki zastosowaniu tego metalu możemy mieć pewność, że całkowita waga mebla nie będzie wysoka. Dodatkowo poprzez malowanie proszkowe znacząco zmniejsza się ryzyko powstawania ognisk rdzy.

Rattanowy fotel na balkonie

Niewielka przestrzeń balkonowa wcale nie musi być powodem, dla którego zrezygnujemy z korzystania ze strefy relaksu. Odpowiednie meble, takie jak rattanowy fotel, pozwolą na zorganizowanie miejsca wypoczynkowego również na balkonie! Wykorzystując zestaw złożony z fotela i stolika kawowego możemy zaprojektować w prosty sposób miejsce, gdzie w promieniach słońca napijemy się kawy, zjemy śniadanie i przeczytamy książkę czy gazetę.

Check Also

Nowy wymiar elektromobilności w transporcie ciężarowym

Rewolucja w pojazdach użytkowych – teraz elektryczne!. To hasło doskonale odzwierciedla nowy kierunek, w którym …

https://beesafe.pl/porady/kara-za-brak-przegladu/ zobacz wiecej live url