Home / Dom i Wnętrze / Stoły na taras i inne elementy wyposażenia strefy wypoczynkowej

Stoły na taras i inne elementy wyposażenia strefy wypoczynkowej

Zaprojektowanie wygodnej strefy wypoczynkowej na naszym tarasie nie jest trudne – nie musimy zatrudniać doświadczonych architektów czy dekoratorów! Wystarczą pomysły przedstawiane nam przez topowych producentów mebli outdoorowych. Dzięki ich propozycjom stworzymy miejsce, z którego chętnie korzystać będą wszyscy domownicy.

Wygodne miejsce do organizacji spotkań ze znajomymi

Taras to idealne miejsce do tego, aby zorganizować grilla czy wspólny posiłek dla bliskich. Ułatwią nam to stoły na taras. Wśród chętnie wybieranych wymienia się stoły technorattanowe, przy których bez problemu usadzimy 6-8 osób. Takie stoły budowane są z odpowiedni zabezpieczonego materiału, przez co możemy być pewni, że nawet po wielu latach użytkowania nie stracą one koloru, pięknej faktury. Stoły technorattanowe posiadają aluminiowe stelaże malowane proszkowo – dzięki temu nie są one podatne na działanie wilgoci i pojawianie się ognisk rdzy. Blaty uzupełniane są szklanymi warstwami, przez co całość zyskuje nowoczesnego wyglądu.

Usiądź wygodnie na tarasie!

Zapraszając gości na nasz taras nie zapomnijmy o wygodnych krzesłach i fotelach. DO technorattanowego stołu pasować będą krzesła wykonane z tego samego materiału. Technorattanowe fotele tworzone są z syntetycznej plecionki technorattanowej, która do złudzenia przypomina klasyczny rotang. Plecionka taka jest wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie, wnikanie brudu. Meble takie na długo zachowują piękny, żywy kolor – promieniowanie UV nie jest tu problemem! Meble technorattanowe odznacza wysoka trwałość i lekkość – podnoszenie foteli czy krzeseł nie sprawi żadnego problemu.

Jeśli szukamy alternatywy dla klasycznych foteli warto pomyśleć o technorattanowych leżankach ogrodowych czy też wiszących fotelach, które sprawdzą się zarówno na tarasach, w ogrodach, jak i wewnątrz domu.

Check Also

Nowy wymiar elektromobilności w transporcie ciężarowym

Rewolucja w pojazdach użytkowych – teraz elektryczne!. To hasło doskonale odzwierciedla nowy kierunek, w którym …

https://beesafe.pl/porady/obowiazkowe-wyposazenie-samochodu/ live url https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/