Home / Dom i Wnętrze / Wybieramy wózek 3w1 – jakie modele warto rozważyć?

Wybieramy wózek 3w1 – jakie modele warto rozważyć?

Szukając idealnego wózka dziecięcego zależy nam na tym, aby jego konstrukcja była trwała, ale jednocześnie lekka, dopasowana do potrzeb dziecka i rodzica. Pragniemy, by wózek służył przez kilka lat. Producenci proponują nam wiele interesujących rozwiązań, wśród których wózki 3w1 są jednymi z ciekawszych. Czy to właśnie ten wózek okaże się idealny?

Wózek 3w1 – produkt na lata!

Wózki 3w1 to produkty składające się zasadniczo z trzech elementów: stelaża z kółkami, gondoli oraz siedziska. Stelaż wykonany jest z lekkiego aluminium – dzięki temu waga wózka nie jest wysoka, a jego podnoszenie czy przenoszenie nie sprawia żadnego problemu. Istotne jest również to, że rama wózka jest składana: to sprawia, że bez trudu zmieścimy złożony wózek w bagażniku samochodowym i weźmiemy go na wakacje czy weekendowy wypad za miasto. Nowoczesny wózek dziecięcy 3w1 posiada pełną amortyzację – dzięki niej koła lepiej wybierają nierówności, a my sami możemy cieszyć się wygodniejszym prowadzeniem wózka i spokojniejszym spacerem. Nierówności terenu nie będą już problemem! Koła, w zależności od modelu, mogą być pompowane lub wykonane z innowacyjnej pianki.

Gondola i siedzisko – kiedy wymieniać?

W pierwszych miesiącach życia dziecka wykorzystujemy gondolę: jest to alternatywne łóżeczko z głębokim dnem i wzmocnionymi bokami. Gondole pozwalają na spokojny sen malucha w czasie spacerów, mogą również służyć do usypiania dziecka w domu. Gondole uzupełniane są o głębokie budki, które pozwalają na ochronę dziecka przed promieniowaniem słonecznym czy silniejszymi podmuchami wiatru. Budki mogą posiadać niewielkie moskitiery, przez które do wnętrza wpadać będzie świeże powietrze. Kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać gondolę zamieniamy na siedzisko – posiada ono podnóżek, barierkę, odchylane oparcie oraz pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa.

 

 

Check Also

Praktyczne rozwiązania: Mały stolik kuchenny i hokery, które zmienią Twoją przestrzeń

Mały stolik kuchenny i hokery, które zmienią Twoją przestrzeń W nowoczesnych wnętrzach, gdzie każdy centymetr …

zobacz https://imerp.pl/konsola-waska-15-cm-maly-mebel-z-wielkimi-mozliwosciami/ https://dajplus.pl/kiedy-przemysl-spotyka-dom-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/