Home / Dom i Wnętrze / Jak stworzyć funkcjonalną kuchnię?

Jak stworzyć funkcjonalną kuchnię?

Nowoczesne kuchnie to miejsca, gdzie nie tylko przygotowujemy potrawy, ale też spotkamy się w gronie bliskich, popijamy kawę, często też spożywamy posiłki. Pomieszczenia te powinny być dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb, wyposażone w elementy, które będą sprzyjać łatwiejszemu gotowaniu. Jakie rozwiązana wybrać?

Funkcjonalne noże kuchenne

Chcąc szybko i sprawnie przygotowywać wartościowe posiłki dla bliskich warto mieć pod ręką ostre noże. Nowoczesne noże posiadają ostrza wykonane ze stali nierdzewnej z dodatkiem chromu czy wanadu. Dodatek tych pierwiastków sprawia, że stal jest odporniejsza na szczerbienie czy korozję. Noże wyposażone są również w profilowane rękojeści, tworzone z naturalnego drewna czy też materiałów antypoślizgowych.

Trwałe garnki do gotowania

W kuchni nie sposób obyć się bez garnków. Nowoczesne garnki Gerlach to propozycja dla wymagających użytkowników. Producent oddaje w ręce klientów zestawy składające się z kilku lub kilkunastu elementów, zaprojektowanych w taki sposób, aby ułatwiać codzienne gotowanie. Garnki Gerlach tworzone są ze stali nierdzewnej 18/10, którą zabezpieczono przed odkształcaniem i korozją. Garnki wyposażone są w liczne dodatki: wewnętrzne miarki, lejki, cedzaki. Takie garnki mogą być wykorzystywane na wszystkim rodzajach kuchenek – w ich dnie umieszczono dyski odpowiadające za równomierne rozprowadzanie ciepła.

Eleganckie patelnie, które pozwolą przygotowywać pyszne potrawy

Uzupełnieniem każdej kuchni są patelnie. Dzisiaj producenci oferują nam nowoczesne patelnie z powłokami ceramicznymi, które pozwalają na smażenie na minimalnej ilości tłuszczu. Powłoki minimalizują także ryzyko przywierania jedzenia do dna i jego przypalanie! Patelnie uzupełnione są o wygodne rączki wykonane z antypoślizgowego tworzywa.

 

 

 

Check Also

System transportowy: Jak skutecznie transportować wszystko, co jest potrzebne?

Transport może być skomplikowanym procesem, który wymaga właściwego zarządzania, aby zapewnić skuteczne i bezpieczne przesunięcie …

https://buzzhouse.pl https://lamari.pl https://corralesartists.org