Home / Ciekawe / Dodatkowe ubezpieczenia – czy warto z nich korzystać?

Dodatkowe ubezpieczenia – czy warto z nich korzystać?

Coraz większa liczba Polaków decyduje się na wykupienie dodatkowego ubezpieczenia na życie, na ochronę naszego domu, mieszkania, samochodu, ale również zdrowia. Dlaczego? Wynika to przede wszystkim z troski o własny dobytek i jakość życia. Obecnie na polskim rynku znajdziemy wiele towarzystw ubezpieczeniowych, oferujących nam ciekawe produkty w atrakcyjnych cenach. Które z nich warto wykorzystać?

Ubezpieczenia zdrowotne – korzystaj z pomocy lekarza, kiedy potrzebujesz!

Problemem polskiej służby zdrowia jest nie tylko brak specjalistów i zamykające się oddziały szpitalne, ale również długie kolejki do lekarzy konkretnych specjalizacji. Taka sytuacja nie tylko frustruje, ale może też powodować pogorszenie stanu zdrowia, wynikające z braku podjęcia odpowiedniego leczenia. Rozwiązaniem mogą okazać się prywatne ubezpieczenia medyczne, podzielone na pakiety. W znalezieniu odpowiedniej opcji pomoże nam wyszukiwarka punkta.pl, w której wystarczy wpisać podstawowe dane o sobie. W kilka chwil system znajdzie dla nas najlepsze oferty w atrakcyjnych cenach. Ubezpieczenie dla siebie można wykupić już w cenie 40 zł za miesiąc. W pakietach znajdziemy pomoc internisty, zabiegi pielęgniarskie, zabiegi ambulatoryjne i pomoc kilku specjalistów. 

Ubezpieczenie samochodu – obowiązek każdego posiadacza samochodu

Wykupienie ubezpieczenia OC jest obowiązkiem każdego posiadacza pojazdu mechanicznego. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pozwala na pokrycie wszelkich szkód wyrządzonych z naszej winy. Wysokość ubezpieczenia OC zależy od wielu czynników: naszego stażu jako kierowcy, marki i wieku samochodu. Dodatkowo jako kierowcy możemy również zaopatrzyć się w ubezpieczenie AC (autocasco), które pozwoli na odzyskanie kosztów naprawy naszego samochodu. 

 

Check Also

Gdzie kupić sprzęt narciarski?

Narciarstwo jest sportem, który można uprawiać przez cały rok. Już dawno przestało się ono ograniczać …

torby reklamowe z nadrukiem apartamenty w Szczawnicy